Ve dnech 28.4. až 13.5. neexpedujeme objednávky. Dort můžete nakoupit u některého z našich prodejců.
Děkujeme za pochopení.

O nás

Aktualizováno 25. 3. 2021

 

Tato část se sice jmenuje O nás, ale za projektem Animal Cake stojí jen jedna zcela obyčejná holka, která si život bez zvířat nedokáže představit.

 

Mé jméno je Michaela Smrčková. Jako malá jsem chtěla být veterinářkou, ale jelikož známky z biologie a chemie nepatřily k těm, kterými bych se chtěla chlubit a během studií se ukázalo, že jsem spíše humanitní typ, osud a mé schopnosti mě zavály zcela jiným směrem. I přesto jsou toužila dělat něco, co je se zvířaty spojené a tak se zrodil Animal Cake.

Když se někdo zeptá, čím se má společnost Animal Cake zabývá, odpovídám: „Násobí radost a chvíle štěstí, které prožíváte se svým zvířetem.“

Pokud zvolím racionálnější popis mé činnosti, bude znít zhruba takto: Tvořím dortové směsi pro koně a pro psy, které stačí zalít horkou vodou a nechat zchladnout. Tímto postupem získáte základní dortový korpus a pak už je jen na vás, jakou mu vtisknete finální podobu, jak a čím ho pro svého čtyřnohého přítele nazdobíte.

Moc si přeji, aby o možnosti koupit svému mazlíčkovi Animal Cake vědělo co nejvíce lidí vlastnící pejska či koně. A v tom mi můžete pomoci i Vy! Ať už zakoupením, zmínkou mezi přáteli či sdílením na sociálních sítích.

Animal Cake je k prodeji nejen přes tyto stránky. Stále rozšiřuji síť obchodů, kde se dortová směs dá koupit. Pokud tedy vlastníte chovatelské potřeby a chtěli byste mít Animal Cake v nabídce, určitě se mi ozvěte!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace