O nás

Aktualizováno 25. 3. 2021

 

Tato část se sice jmenuje O nás, ale jelikož za Animal Cake stojí převážně jedna osůbka, je tu pro zvídavé pár řádků „O mně“.

 

Mé jméno je Michaela Smrčková. Pokud Vás zajímá má dosavadní kariéra, možná Vás překvapí, že nemá pranic společného s mým nynějším projektem.  Doposud jsem pracovala na pozicích copywritera (to je ten člověk, který píše komerční texty), marketingového koordinátora i managera marketingu a public relations. Chodila jsem na jehlových podpatcích a každé ráno mě doprovázel horký kelímek kávy ze Starbucks.

Teď „vyrábím“ dorty. Dorty pro koně. Dorty pro psy. Většinu času pobíhám v teniskách, tahám pytle se surovinami, stojím na poště dlouhé fronty, jednám s dodavateli i odběrateli a snažím se, aby se o těchto produktech dozvědělo co nejvíce lidí. Kafé ze Starbucks si už nekupuji. Přijde mi to škoda peněz. 

Když se někdo zeptá, čím se má společnost Animal Cake zabývá, odpovídám: „ Násobí radost a chvíle štěstí, které prožíváte se svým zvířetem.“

Pokud zvolím racionálnější popis mé činnosti, bude znít zhruba takto: Tvořím dortové směsi pro koně a pro psy, které stačí zalít horkou vodou a nechat zchladnout. Tímto postupem získáte základní dortový korpus a pak už je jen na vás, jakou mu vtisknete finální podobu, jak a čím ho pro svého čtyřnohého přítele nazdobíte.

Moc si přeji, aby o možnosti koupit svému mazlíčkovi Animal Cake vědělo co nejvíce lidí vlastnící pejska či koně. A v tom mi můžete pomoci i Vy! Ať už zakoupením, zmínkou mezi přáteli či sdílením na sociálních sítích.

Animal Cake je k prodeji nejen přes tyto stránky. Stále rozšiřuji síť obchodů, kde se dortová směs dá koupit. Pokud tedy vlastníte chovatelské potřeby a chtěli byste mít Animal Cake v nabídce, určitě se mi ozvěte!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace