Ve dnech 28.4. až 13.5. neexpedujeme objednávky. Dort můžete nakoupit u některého z našich prodejců.
Děkujeme za pochopení.

Talisman pro koně

Talismany z pravých minerálních polodrahokamů, které se upínají na čabraku či k uzdečce.
Tento ručně vyráběný šperk přitahuje ke koníkovi a k jeho jezdci štěstí, zesiluje pozitivní vlivy a má schopnost nevšední ochrany.
Koupit si můžete jak hotové talismany, tak využít možnosti výroby na míru. Věřím v mocné síly energií, věřím, že se k vám vždy dostane ten pravý. Ať už je pro vás samotné či jako krásný dárek druhému.
Nepřehlédněte ani úžasné minerální náramky. Pořídit si můžete také set obsahující náramek a talisman, a to v luxusním dárkovém balení.

 

Typy talismanu

Angel

Zázračný andílek pro ochranu a štěstí

269 Kč vč. DPH

Linie

Čistá energie a účinná moc kamenů

269 Kč vč. DPH

Linie+

Čistá energie a účinná moc kamenů

279 Kč vč. DPH

Simple

Hematitové srdce jako ochranný štít

249 Kč vč. DPH

Náramek

Šperk s úžasnou mocí minerálních kamenů

439 Kč vč. DPH

Popis

Drobné talismany z pravých minerálních polodrahokamů, které se upínají karabinkou na čabraku či šňůrkou na bok čelenky u uzdečky.  

Tento ručně vyráběný šperk přitahuje ke koníkovi a k jeho jezdci štěstí, zesiluje pozitivní vlivy a má schopnost nevšední ochrany. Jeho síla se násobí, pokud je vyráběný za konkrétním účelem. 

Vybrat si můžete ze čtyř základních designů, následně zvolte typ upínání a napište, k čemu by měl talisman přispět. Přínosem je i přidat datum narození vašeho koně.

Koupit si však můžete i talismany, co máme skladem a mít jejich podobu jako překvapení. Věřím, že se k vám vždy dostane ten pravý. Ať už je pro vás samotné či jako krásný dárek druhému.

V nabídce jsou také minerální náramky a nebo krásné sety náramku a talismanu, které dostanete v krásné dárkové krabičce.

Naše kouzelné pomocníčky štěstí můžete sledovat i na Instagramu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace